Dvojlôžková izba s manželskou posteľou
Dvojlôžková izba pozostáva z predsiene, spálne a kúpelne. V spálni sa nachádza manželská posteľ typu King a rozkladacia sofa ako možnosť prístelky. Izba je vybavená TV, Wi-fi, pracovným stolom. V kúpelni sa nachádza sprchový kút alebo vaňa a WC. K dispozícii v kúpelni sú uteráky a utierky a toaletné potreby. V cene nie je zahrnutá mestská daň 1€ za osobu za noc.
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       

Dvojlôžková izba s 2 prístelkami
Dvojlôžková izba pozostáva z predsiene, prvej izby, spálne a kúpelne. V spálni sa nachádza manželská posteľ typu King. V predsieni, alebo druhej izbe sa nachádzajú dve rozkladacie sofy ako možnosť prístelky. Izba je vybavená TV, Wi-fi, pracovným stolom. V kúpelni sa nachádza sprchový kút alebo vaňa a WC. K dispozícii v kúpelni sú uteráky a utierky a toaletné potreby. V cene nie je zahrnutá mestská daň 1€ za osobu za noc.
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       

Dvojlôžková izba Standard
V cene nie je zahrnutá mestská daň 1€ za osobu za noc.
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       

Dvojlôžková izba Economy
Menšia podkrovná dvojlôžková izba pozostáva zo spálne a kúpelne. V spálni sa nachádzajú dve oddelené postele. Izba je vybavená TV, Wi-fi.  V kúpelni sa nachádza sprchový kút  a WC. K dispozícii v kúpelni sú uteráky a utierky a toaletné potreby. V cene nie je zahrnutá mestská daň 1€ za osobu za noc.
PoUtStŠtPiSoNe