Vítame vás na stránke, kde si môžete pohodlne rezervovať váš pobyt na Chate Pod Sedlom Čertovica.

Pri rezervácii samostatnej izby, sú raňajky zahrnuté v cene ubytovania. Doobjednať si môžete aj večeru.
Nezabudnite si ju vyklikať v priebehu nasledujúcich krokov vašej rezervácie.

V prípade, že si rezervujete celý objekt, raňajky nie sú v cene ubytovania. Sme však pripravení ponúknuť vám
raňajky aj večeru formou polpenzie alebo stravovanie podľa požiadaviek jednotlivých členov vašej skupiny.

Budeme radi, ak sa na nás obrátite aj so špeciálnymi požiadavkami na stravovanie.
Urobte tak prosíme v dostatočnom predstihu, aby sme vedeli zabezpečiť všetko potrebné.

Celý objekt - Chata pod Sedlom Čertovica
V chate vieme ubytovať až 36 osôb s možnosťou dodatočných dvoch prístelok. Chata ponúka dve mezonetové izby, tri rodinné dvojizby, jeden rodinný apartmán a dve turistické izby. Súčasťou je spoločenská miestnosť s krbom a barom pre hostí chaty, jedáleň, sauna, priestranná terasa a ohnisko s grilom v blízkosti chaty.
K dispozícii je Free Wifi, parkovanie pri chate a lyžiareň. Chata sa nachádza v tesnej blízkosti
lyžiarskeho vleku. Pri rezervácii celého objektu máte možnosť doobjednať si raňajky alebo polpenziu.
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       
Prenájom celej chaty.
Sme turistická chata v srdci Nízkych Tatier. Sedlo Čertovicu pretína najznámejšia turistická trasa - Cesta hrdinov SNP. Aj preto sme so všetkým rešpektom k ľuďom ktorí majú radi hory, v každom momente pripravení poskytnúť im ubytovanie a stravu. Veríme že je vaša skupina nastavená rovnako, a pripustíte možnosť že počas vášho pobytu u nás môžeme v prípade potreby v niektorej z turistických izieb prichýliť turistu. Pokiaľ však máte požiadavku na čisto súkromný pobyt, dajte nám prosím vedieť pri rezervácii. Ďakujeme, a želáme vám príjemný pobyt.

Rodinná dvojizba s terasou - ČUČORIEDKA
Čučoriedka ponúka dve izby s terasou a s výhľadom na lyžiarsky svah a okolité kopce pred chatou. K vybaveniu dvojizby patrí manželská posteľ v spálni a rozkladacia dvojposteľ pre vytvorenie ďalších dvoch plnohodnotných lôžok v obývacej časti, nábytok a odkladacie priestory, satelitná TV a bezplatná Wi-Fi. Čučoriedka je vykurovaná radiátormi. Kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC je súčasťou dvojizby. Izby majú otváracie okná so vstupom na terasu.
 
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       

Rodinná dvojizba s balkónom - BRUSNICA

Brusnica ponúka dve izby s balkónom, dve samostatné lôžka v spálni a rozkladaciu pohovku pre dve ďalšie lôžka v obývacej časti. Dvojizba je vybavená nábytkom s odkladacím priestorom, satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi. Izby sú vykurované radiátormi. Kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC je súčasťou dvojizby. Brusnica má otvárateľné okná a balkónové dvere s výhľadom na lyžiarsky svah a okolité kopce pred chatou.

PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       

Rodinná dvojizba - MALINA
Malina ponúka dve izby vybavené manželskou dvoj-posteľou v spálni a rozkladaciu pohovku pre vytvorenie ďalších dvoch lôžok v obývacej časti.
Vybavením dvojizby je nábytok s odkladacími  priestormi, TV so satelitnými programami a free WiFi. Malina je vykurovaná radiátormi. Kúpeľňa so sprchou, umývadlom a WC je súčasťou dvojizby. Izby ponúkajú otvárateľné okná s výhľadom na pokojnú časť okolia chaty.

 
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       

Rodinná trojizba JAHODA
Apartmán Jahoda ponúka 3 dvojlôžkové izby. Dve z izieb sú otočené na juh s výhľadom na lyžiarsky svah a okolité kopce pred chatou. K vybaveniu apartmánu patrí satelitná TV a bezplatná Wi-Fi a nábytok s odkladacím priestorom. Rodinný apartmán je vykurovaný radiátormi. Kúpeľňa ponúka sprchovací kút, umývadlo a WC. Appartmán má samostatný vchod.
 
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       

Mezonetová izba - KUKUCKA
Mezonetová izba Kukučka je vybavená dvoma posteľami vo vyvýšenej časti izby, samostatnou posteľou a jednou dvoj-poschodovou posteľou v priestore spdnej časti izby. Kukučka je vybavená TV so satelitnými programami, pripojením na Wi-Fi a nábytkom s odkladacím priestorom. Vykurovanie je zabezpečené radiátorom. Kúpeľňa so sprchou, umývadlom a WC sa nachádza na rovnakom poschodí v blízkosti izby. Toto ubytovanie ponúka možnosť jednej dodatočnej prísteľky.
 
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       

Mezonetová izba - ĎATEĽ
Mezonetová izba Ďateľ je vybavená dvoma posteľami vo vyvýšenej časti izby a jednou samostatnou a jednou dvoj-poschodovou posteľou v spodnej časti izby. Mezonetová izba Ďateľ je vybavená TV so satelitnými programami, free Wi-Fi a nábytkom s odkladacím priestorom. Vykurovanie je zabezpečené radiátorom. Kúpeľňa so sprchou, umývadlom a WC sa nachádza na rovnakom poschodí v blízkosti izby. Toto ubytovanie ponúka možnosť jednej dodatočnej prísteľky.
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       

Turistická izba - HORAL
Izba Horal je vybavená s dvoma poschodovými posteľami so 4 lôžkami. Súčasťou izby je vybavenie na zavesenie a odkladanie si osobných vecí. Izba je vykurovaná radiátorom. Spoločná kúpeľňa so sprchou, umývadlom a WC sa nachádzajú na rovnakom poschodí chaty. Izba Horal ponúka výhľad na tichú stranu pozemku chaty.

Izbu sme nedávno vynovili, preto sa opravedlňujeme za fotografie, ktoré v tejto chvíli nezobrazujú skutočné vybavenie izby. V krátkom čase na stránke pribudnú nové fotky.

 
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       

Turistická izba - PÚTNIK

Turistická izba Pútnik je vybavená  dvoma dvoj-poschodovými posteľami so 4 lôžkami. Súčasťou izby je vybavenie na zavesenie a odkladanie si osobných vecí. Izba je vykurovaná radiátorom. Spoločná kúpeľňa so sprchou, umývadlom a WC sa nachádzajú na rovnakom poschodí chaty. Turistická izba Pútnik ponúka výhľad pred chatu.

Izbu sme nedávno vynovili, preto sa opravedlňujeme za fotografie, ktoré v tejto chvíli nezobrazujú skutočné vybavenie izby. V krátkom čase na stránke pribudnú nové fotky.

PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       
PoUtStŠtPiSoNe
       
       
       
       
       
       
PoUtStŠtPiSoNe